48

Sesli Chat Özelliği

Geçmişte daha amatör ve sıradan olan internet üzerinden sohbet olayı günümüzde çok daha profesyonel ve kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Artık internet ortamında çok daha dikkatli ve güvenli adımlar atılması gerekmektedir. Sohbet esnasında kullanıcıların birbirine güven duymaları yazışma ile oldukça zor olmaktadır. Sohbet sitemiz bu eksikliği giderebilmek adına Sesli chat özelliğini sizlere sunmaktadır. Bu sayede tüm kullanıcılar daha etkileşimli ve samimi bir şekilde sohbetlerine devam edebilmektedirler.

Sesli Sohbet Özelliği 

Sitemizle birlikte artık insanlar gönül rahatlığı ile farklı insanlarla tanışıp sesli sohbet özelliğini kullanarak daha samimi ve uzun süreli sohbetler yapmaktadırlar. Sitemizde sizlerin güvenliği için 24 saat yetkili personellerimiz ve kullanıcılarımız sizlere yardımcı olmaktadır.

Sesli sohbet paneli bölümünden özel sesli sohbet odaları açma talebinde bulunabilirsiniz. Ve bu odaların kontrolü sizde olmaktadır. Belirlenmiş olduğunuz şifreyi girenler bu odaya dahil olmaktadır. Bu sayede sohbetinizin farklı kullanıcılar tarafından bölünmeyerek daha kaliteli ve nitelikli bir sesli sohbet gerçekleştirmiş olursunuz.

9 okunma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Populer Konular