Sesli Chat Olanağı

Blog Yorum Yok 15 Aralık 2018 182 Görüntüleme

Chat olayları ilk başladığı zamanlarda sadece yazı yazarak yapılmakta idi. Ancak seslisor.net gibi yeni sitelerin açılması ile birlikte sesli olarak da chat yapılmaya başlandı. Sitede kullanıcıların karşılıklı chat yapabilmeleri için bir sistem oluşturulmuştur. Sisteme üye olmadan da misafir olarak giriş yapabilirsiniz. Ancak üye olarak giriş yaptığınızda sistemin tüm özelliklerinden faydalanabiliyorsunuz. Sesli sohbet yapmak için birçok bilgilendirme yazısı bulunmaktadır. Skype uygulaması aracılığı ile destek alabileceğiniz gibi online destek bölümünden de merak ettiğiniz konular ya da site kullanımı ile ilgili bilgileri kolay bir şekilde alabilirsiniz. Online destek ekibi yedi gün yirmi dört saat boyunca hizmet vermektedir.

Sohbet Odaları

Sitede karşılıklı muhabbet edebilmek için birçok sohbet odası mevcuttur. Bazı odaların katılım sayısı beş bini bulmaktadır. Odaların ayrı ayrı isimleri ve sahipleri bulunmaktadır. Sisteme giriş yapan herkes istediği odaya katılabilmektedir. Bunda herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Sitede ayrıca kullanıcıların kendilerini tanımladığı bir bölüm de bulunmaktadır. Bu bölümde kişiler üyelik işlemleri ile beraber kendilerini kısaca tanıtarak sohbet etmek isteyenlere kendileri hakkında bilgi vermektedir. Sitenin şeffaflığı için sohbet hareketleri adında bir bölüm de bulunuyor. Bu bölümde de kullanıcıların sisteme giriş yaptığı, odalarda sohbetlere katıldığı gibi hareketler yer almaktadır.

Üyelik İşlemleri

Sistem üyelik esnasında sadece e-mail adresi, kullanıcı adı ve şifre oluşturmanızı istemektedir. Sistem telefon numaranız ya da T.C kimlik numaranız gibi şahsi bilgilerini talep etmemektedir.