Sesli Chat Özelliği

Blog Yorum Yok 9 Ocak 2019 47 Görüntüleme

Sesli chat özelliği olan pek çok site sahte olduğu ve kullanıcılarını dolandırdığı için insanlarda bir korku oluştu. Bu siteler aracılığı ile birbiri ile tanışan ve gönül bağı kuran insanlar bulunmakta. Ancak sitenin güvenilirliği söz konusu olduğunda biraz tedirgin davranılmaya başlandı.

Bizler yıllardır sesli ya da görüntülü sohbet hizmeti veren bir siteyiz. Kullanıcılarımız hiçbir ek ücret ödemeden sitemizde bulunan kişiler ile tanışabiliyor ve onlar ile arkadaşlık kurabiliyor.

Bayan veya Erkek arkadaş edinin

Herkesin karşı cins ya da aynı cins biri ile arkadaşlık kurmaya hakkı vardır. Ayrıca hiç kimse bu arkadaşlıkları için para ödemek zorunda bırakılamaz. Bizler sitemizdeki insanları tek bir platformda buluşturuyor ve onların sohbet etmelerini sağlıyoruz.

Bu siteler üzerinden tanışıp arkadaşlıklarını gerçek hayata da taşıyan binlerce kişi mevcut. Kendinize ve düşünce yapınıza uygun tanıştığınız insanlar ile sizler de dışarıda arkadaşlık kurabilirsiniz. Kadın ya da erkek binlerce arkadaş arasından kendi renginizi bulmanız artık çok kolay. Üstelik sesli sohbet özelliğimiz sayesinde arkadaşlarınız ile telefonda konuşur gibi konuşabilirsiniz.

Sesli Türkiye

Blog Yorum Yok 4 Ocak 2019 57 Görüntüleme

Romantik zamanlar geçirmek ve gelecek adına kendi benliğine en uygun olan eş adayını bulmak isteyen kişiler için oldukça popüler ortamlardan birisi olan Sesli Türkiye sohbet sitesinde, ikili diyalogların daha kaliteli ve anlaşılır olabilmesi için mikrofon kullanımı mümkün olmaktadır. Doğu, batı, kuzey ve güney olmak üzere ülkemizin tüm şehir ve semtlerinden internet sayesinde giriş yaparak, yeni kişiler ile tanışmanızı sağlayan sohbet sitesinde, sesli olarak konuşmanın yanında yazarak veya görüntülü olarak muhabbet etmeniz de mümkün olmaktadır.

Misafir Girişi İle Hızlı İletişim Kurma Avantajı

Sohbet sitelerini yaygın olarak kullanan kişilerin en dikkat etmiş oldukları durumlardan birisi de sitelere giriş işlemleridir. Bazı sitelerde yazılı, sesli ya da görüntülü iletişim kurabilmek için üye olma zorunluluğu bulunmuş olsa da uzman kadro ile sunulan sohbet sitesinde misafir girişi olarak giriş yapmanız mümkündür. Ancak misafir girişleri için takma adınızı yazmanız ve cinsiyeti seçmeniz gerekmektedir. Bu işlemlerin ardından saniyeler içerisinde odalara giriş yaparak, muhabbet etmeye başlayabilirsiniz.

Yüzlerce Kişi İle Tanışma İmkanı

Oyun, canlı müzik ve de kontroller sayesinde daha eğlenceli zaman eşliğinde sohbet etme avantajı tanımakta olan site, bunun yanı sıra her gün giderek artan ziyaretçi sayısına erişmektedir. Yüzlerce kişinin sıkça takip etmiş olduğu site sayesinde, arkadaş çevrenizi genişletmeniz mümkündür.

Seslisohbet'e Giriş için Tıklayın

Son Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Kategoriler

Meta

Site Sloganı

Sesli ve görüntülü sohbet sistemi ile görüşme imkanı sunar.